Okna - drzwi - bramy - rolety: Serdecznie zapraszamy: PLAST-BUD 96-100 Skierniewice ul:. Kozietulskiego 54

Bramy

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE

Nasze usługi świadczymy już 10 lat

OFERTA

okna, drzwi, rolety, bramy, parapety Rzetelna firma

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne zabezpieczają nasze mieszkanie przed utratą ciepła, hałasem, promieniowaniem słonecznym oraz zapewniają prywatność.

Nasza firma oferuje Państwu szeroki wachlarz rolet zewnętrznych renomowanych firm.
Nasze rolety zewnętrzne wykonane są w najnowszej technologii i zgodnie z najnowszymi trendami, co daje nam ładny wygląd naszego mieszkania.

Rolety zewnętrzne Portos
więcej...
Rolety zewnętrzne

System Standart

SYSTEM STANDART - montaż na elewacji budynku, bądź we wnęce okiennej.
Przeznaczony do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i jest dopasowana do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy dwa rodzaje skrzynek: skrzynki czworokątne w systemie SK 45i okrągłe w systemie Owal.
By sprostać oczekiwaniom klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, oferujemy system Owal.
Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką i nowoczesną skrzynka i prowadnica aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkiem indywidualnego charakteru.

Rolety zewnętrzne

System Podtynkowy "INTEGRO"

SYSTEM PODTYNKOWY "INTEGRO" - montaż przed oknem we wnęce, skrzynia zabudowana pod tynkiem.
System do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach, zapewnia optymalne rozwiązania projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy, czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dostosowane do kolorystyki okien.
Elementy podtynkowe systemu "Integro" nie ingerują w konstrukcje okna, drzwi, i nadproża, to też nie naruszają bilansu energetycznego budynku.
System "Integro" można wzbogacić o siatkę przeciwinsektową.

Rolety zewnętrzne

System Nadprożowy Compact "exte"

SYSTEM NADPROŻOWY COMPACT "exte" - montaż razem z oknem, skrzynka plastikowa połączona razem z ramą okienną klipsami, pokrywa rewizyjna z tyłu lub z dołu.
Jest stosowany w nowo wznoszonych budynkach, podobnie jak system "Integro".
Oferowane przez naszą firmę skrzynki są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Skrzynki wykonane z PCV mocowane są na ramie okna i razem z oknem montowana w otworze okiennym.

ROLETY MATERIAŁOWE

Roleta materiałowa to zarówno element dekoracyjny naszego mieszkania jak i osłona przeciwsłoneczna.

Oferowane przez naszą firmę rolety materiałowe charakteryzują się komfortem obsługi, estetycznym wykończeniem, oraz bardzo dużym wyborem wzorów i kolorów.

Rolety zewnętrzne Portos
więcej...
Rolety wewnętrzne

Fantazja PLUS

FANTAZJA PLUS

 • idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju okna
 • płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu
 • idealnie połączenie produktu
  o doskonałych właściwościach i dobrej cenie.
Rolety wewnętrzne

Fantazja LUX

FANTAZJA LUX

 • idealne dla okien z PCV, aluminium i drewna
 • niezawodny samohamujący mechanizm sterujący
 • ograniczone przenikanie światła słonecznego
  dzięki prowadnicą bocznym i kasecie osłaniającej
 • boczne maskownice elementów montażowych.
Rolety wewnętrzne

Roletka Tekstylna PLUS

ROLETKA TEKSTYLNA PLUS - to system roletki wolno wiszącej z napędem łańcuszkowym. Użycie dużej aluminiowej rury nawojowej 0,32 mm pozwala na zasłonięcie dużych powierzchni okiennych.
Uniwersalne uchwyty pozwalają zamontować tę roletkę do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

Bogata kolorystyka akcesoriów i tkanin pozwoli na dopasowanie roletki do każdego rodzaju wnętrza.
Tekstylia posiadają atest higieniczny i są antystatyczne (nie przyciągają kurzu), osłaniają wnętrze przed światłem słonecznym.
System PLUS ładnie prezentuje się również w połączeniu z falbaną, a specjalna konstrukcja listwy obciążającej pozwala w bardzo prosty sposób zamontować falbanę.

Rolety wewnętrzne

Vision

VISION - jest nowym systemem wśród rolek materiałowych. To nowa jakość wśród systemów zaciemnień wnętrz.

Roletka Vision wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości całkowicie spełni Państwa oczekiwania.
Vision zaprojektowano z myślą o oknach dachowych - montowanych skośnie. Jest to system, który pracuje pod każdym kątem nachylenia do podłoża, nawet równolegle. Elementem napędowym tego systemu jest sprężyna, a zapadkowy kanał profilu w prowadnicach pozwala na zatrzymanie roletki w każdym punkcie. Przez to można dowolnie regulować nasłonecznienie pomieszczeń. Dzięki specjalnym kształtom prowadnic i pokrywy aluminiowej, system VISION jest bardzo szczelny. Stosując materiał Black-Out uzyskujemy efekt całkowitego zaciemnienia, nawet w wyjątkowy słoneczny dzień.
W przypadku okien zamocowanych wysoko, do roletki VISION oferowane są aluminiowe wysięgniki.

Rolety wewnętrzne

Roletka Tekstylna PLUS MINI

ROLETKA TEKSTYLNA PLUS MINI - to system wolno wiszący z napędem łańcuszkowym pracujący na aluminiowej rurze nawojowej o 19 mm. Roletka ta montowana jest przede wszystkim do ramy okiennej. System ten charakteryzuje się niezawodnością prostotą montażu i działania.

Rolety wewnętrzne

Roletka IMAGE

ROLETKA IMAGE - wykonana jest w systemie aluminiowym (aluminiowa kasetka, rura nawojowa, belka mini i prowadnice) oraz montowana bezpośrednio do skrzydła okiennego. Zwinięcie materiału do kasetki chroni go przed ewentualnym zabrudzeniem czy uszkodzeniem, a dzięki zastosowaniu mechanizmu samohamownego z łańcuszkiem mamy możliwość ustawienia rolety w dowolnej pozycji.
Prowadnice boczne są przyklejane, tak wiec eliminują prześwity i zapewniają stabilne prowadzenie materiału.
Jest możliwość częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczenia przy zastosowaniu tkanin typu dim - out i black - out.
Roletka IMAGE stanowi doskonałą ochronę przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia w upalne dni, a różnorodność oferowanych materiałów oraz ich szeroka gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie rolet do dowolnego wystroju i charakteru wnętrza od tradycyjnego po awangardowe.PARTNERZY

Okna OknoPlast Okna Urzędowski Bramy Wiśniewski Drzwi Agmar Lupol

KONTAKT

PLAST-BUD 96-100 Skierniewice
ul. Kozietulskiego 54
tel./fax: 46 834 96 88, 46 832 25 01
tel. kom.: 722 397 265
e-mail: plast-budsk@wp.pl
www.plast-bud.net.pl
Polityka Prywatności