Okna - drzwi - bramy - rolety: Serdecznie zapraszamy: PLAST-BUD 96-100 Skierniewice ul:. Kozietulskiego 54

Bramy

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE

Nasze usługi świadczymy już 10 lat

OFERTA

okna, drzwi, rolety, bramy, parapety Rzetelna firma

BRAMY GARAŻOWE

Bramy które oferujemy zaprojektowane i wykonane są z myślą o wymagających użytkownikach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy które nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Posiadamy także bramy uchylne jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę.

Bramy Wiśniowski
więcej...
bramy garażowe

Bramy segmentowe

To nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.
bramy garażowe

Bramy roletowe

Bramy roletowe są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy cenią komfort i wygodę użytkowania. Bramy roletowe to bramy w standarcie z automatem wyposażone w wyłącznik. Dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza oraz braku prowadnic podsufitowych brama po zamontowaniu zajmuje bardzo mało miejsca w garażu.
bramy garażowe

Bramy uchylne

Bramy uchylające to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych na rynku. Stanowi tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy klatka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.
bramy garażowe

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne bramy garażowe dostępne w ofercie firmy WIŚNIEWSKI. Gwarancja niskiej ceny i niezawodnej i sprawdzonych rozwiązań.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przeznaczone do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości rozbudowy o opcje dodatkowe stanowią ofertę dopasowaną do potrzeb każdego klienta.

Bramy Wiśniowski
więcej...
bramy przemysłowe

Brama przemysłowa segmentowa

NIETYPOWE WYMIARY Bramy MakroPro i MakroPro Alu wykonywane są na zamówienie klienta, wymiar dostosowywany jest do istniejącego otworu. Bramy dostępne są w zakresie wymiarowym do 8000 [mm] szer. i do 5000 [mm] wys.

BEZPIECZNA - Bramy wykonywane są zgodnie z normami i standardami europejskimi. W bramach MakroPro i MakroPro Alu bezpieczeństwo gwarantują zabezpieczenia zapobiegające samoczynnemu opadnięciu płaszcza: w przypadku uszkodzenia linki oraz w przypadku pęknięcia sprężyny. W bramach MakroPro 100 i MakroPro Alu 100 siłownik wyposażony jest w cichobieżną, samohamowną przekładnię ślimakową i urządzenie chwytające, które zabezpiecza przed opadnięciem bramy w przypadku zaniku energii, niezależnie od prędkości obrotowej, kierunku obrotów czy pozycji zabudowy. To samokontrolujące urządzenie ma bardzo dobre właściwości tłumiące w momencie chwytu. Do wszystkich typów bram z napędem Automatik stosuje się: fotokomórki, kurtynę świetlną fotokomórek, czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa, sygnalizację świetlną itd.

FUNKCJONALNA - możliwość dostosowania rodzaju bramy oraz typu montażu do indywidualnych potrzeb i wymagań hal przemysłowych i magazynów, zabezpieczenia antykorozyjne zapewniają długoletnie komfortowe użytkowanie.

SOLIDNE I TRWAŁE Elementy konstrukcyjne bramy wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Płaszcz zbudowany jest z segmentów o grubości 40 [mm]. Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, aluminiowy segment przeszklony. W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

DOBRZE WYPOSAŻONE Bramę segmentową można wyposażyć w drzwi przejściowe z samozamykaczem umożliwiające swobodną komunikację. Okienka lub aluminiowe segmenty przeszklone zapewniają stały dopływ światła z zewnątrz oraz pozwalają na kontrolowanie terenu przed bramą. W bramie można również zamontować kratkę wentylacyjną lub klapę odciągu spalin.

bramy przemysłowe

Brama przemysłowa roletowa

AUTOMATYCZNA - brama standardowo wyposażona jest w 3-fazowy siłownik kompaktowy umożliwiający jej automatyczną obsługę.

FUNKCJONALNA - Bramy roletowe BR-100 dzięki swej zwartej budowie można zamontować niemal w każdym pomieszczeniu. W ich pobliżu mogą pracować inne urządzenia, np.: suwnica, podnośnik. Bramy montowane są bezpośrednio za otworem, nie zajmują miejsca przed wjazdem, jak również w pomieszczeniu, a do ich zamontowania potrzebne jest jedynie 540 [mm] nadproże!

BEZPIECZNA - Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają: krawędziowa optyczna listwa bezpieczeństwa, fotokomórki oraz sygnalizacja świetlana. Ponadto siłownik wyposażony jest w korbę do awaryjnego otwierania oraz w system chwytaków elektromagnetycznych (hamulec bezpieczeństwa). Kaseta sterująca "góra-stop-dół" zapewnia łatwą i sprawną obsługę bramy, a jej praca jest zawsze pod kontrolą.

KONSTRUKCJA ODPORNA NA KOROZJE - profile przeszklone - automatyka (wyłacznik przewodowy lub zdalne sterowanie) - hamulec bezpeczeństwa - fotooptyczna listwa bezpieczeństwa - sygnalizatory świetlne - zamki szyfrowe - czytnik kart magnetycznych - brama dostępowa na każdy wymiar do otworu max. rozmiarach 8000x6000 [mm] [szer. x wys.]

bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe podwieszane

TRWAŁE Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów ocynkowanych, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

WIELE MOŻLIWOŚCI możliwości Bramę można wykonać w wersji jedno lub dwuskrzydłowej z dowolnym podziałem skrzydeł. W praktyce oznacza to swobodę w doborze różnych szerokości skrzydeł, w zależności od wymagań.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE Bramę można ocieplić, zamontować w niej drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.PARTNERZY

Okna OknoPlast Okna Urzędowski Bramy Wiśniewski Drzwi Agmar Lupol

KONTAKT

PLAST-BUD 96-100 Skierniewice
ul. Kozietulskiego 54
tel./fax: 46 834 96 88, 46 832 25 01
tel. kom.: 722 397 265
e-mail: plast-budsk@wp.pl
www.plast-bud.net.pl
Polityka Prywatności